Dote Dance Workshop on hea võimalus noorel tantsijal end arendada.

Tuttav saal, tuttavad osalejad, uued stiilid ja huvitavad külalistreenerid!

Sel aastal jagavad oma teadmisi järgmised külalistreenerid:
RED (Hispaania) – HH ja akrobaatika
Kadi Voitka – contemporary jazz/acro fusion
Allar Valge – stepptants
Tantsutöötoad ehk dotE DANCE WORKSHOP toimub dotE Valges saalis (Pärnu mnt 10) ja Spot of Tallinnas (Krati tee 2, Peetri).

*Kohtade arv on piiratud!

REGISTREERI DOTE DANCE WORKSHOPILE SIIN

Oodatud on noored vanuses 4.-6. kl ja 7.-9. kl (nii dotE tantsijad kui ka uudistajad, kel on tantsualane kogemus, aga kes dotEs varem dotE tantsutrennides osalenud pole).

Päeva alustame dotE trennisaalis kell 11.00, kerge lõunasöök kell 13.00 ja päeva lõpetame kell 16.00.
NB! Kolmapäevane akrobaatika workshop toimub Spot of Tallinnas!

Kaasa treeningriided ja sisetreeningu jalanõud, väike rätik ja veepudel.

4-päevase workshopi hind on 80 eurot.
* Tasuda saab dotE raamatupidamise poolt saadetava arve alusel.
Kui soov on osaleda vaid mõnel workshopi päeval, siis saab tasuda kohapeal sularahas 1 päeva hind on 25 eurot.
* Hind sisaldab ka kerget lõunasööki.
Registreerimine ja lisainfo www.dote.ee ja dote@dote.ee

26.-29. augustil dotE DANCE WORKSHOP AJAKAVA:

11.00-11.30 Sissejuhatus ja soojendus
11.30-13.00 Workshop 1. osa
13.00-14.00 Lõunasöök ja puhkus
14.00-15.30 Workshop 2. osa
15.30-16.00 Cool down ja tagasiside

Rohkem infot workshopi treenerite kohta:

KADI VOITKA

Endine dotE tantsu-ja vabaajakeskuse tantsu- ja akrobaatika treener.
Hetkel Võimlemisklubi Sirutus tantsu- ja akrobaatikatreener ning Võimlemisklubi Janika Võru osakonna abitreener.
Osalenud Tallinna Võimlemispidudel tantsijana, lavastaja assistendina ning lavastajana. Tantsijana mitmetes Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna lõpulavastustes.
Osa võtnud Eesti ja välismaiste koreograafide workshoppidest ja/või lavastustes (Teet Kask, Fuji Hoffman, Laura Navndrup Black, Kenneth Flak, Külli Roosna, Eddie Martinez, Cid Pearlman, Gun Lund, Lars Persson jpt).
16nes Mait Agu nimelise stipendiumi omanik.
Õppinud Taanis, Ollerup Academy of Physical Education, performance tumblingu erialal ning osa võtnud Austraalias, Sydney Dance Company kaasaegse tantsu tundidest.
Kadi workshopi eesmärgiks on tantsijatele näidata, et nad on enamaks suutelised, kui nad arvavad! Leida iseendas peituv anne ja seda läbi tantsu teistega jagada.

RED (Redouan)

RED on väga mitmekülgne ja äge treener Hispaaniast. dotEga tekkis tal side, kui dotE tantsijad Hugo ja Rica Mia veetsid õppeperioodi RaM Kooli Hispaania koolis ning treenisid REDi juhendamisel selle aja vältel. Hispaanias tekkinud hea kontakt viis selleni, et otsustasime ka dotEkatel REDi trennidest osa saada:-)
Pikemalt saad lugeda REDi saavutustest siit:
Redouan (RED) is a well rounded performer. Having trained in Acrobatics, Yoga, Breakdance, Contemporary and many more other styles. He has traveled the world with his knowledge and showmanship. Redouan danced for “Rumba” Mayumana, “Sama Sama” CIRCUE DU SOLEIL 2015-2016 & Mayumana, the ballet of Europe in France. In 2010 he begun training as a contemporary dancer with the ballet d’europe “Jean Charles Gil”, France, for 4 years. Redouan has taught dance in Morocco France and Spain and has his Yoga teaching license.
Redouan has also competed, won and judged many dance competitions at a national and international level: France – Senegal – Morocco – Spain – Italy – Lebanon – Dubai.
With his crew “Break or Die Crew,” Redouan participated in festivals and TV programs such as International Festival of Art “Nights of the Mediterranean” (Tangier) Finalists in Arabs Got Talent 2013, Lebanon, International Black Arts Festival in Senegal.

ALLAR VALGE
Allar on vabakutseline tantsija ning tantsuõpetaja.
Oma tantsu-teel on Allar sattunud erinevate tantsustiilide juurde, aga stepp püsib jõuliselt Allari lemmikute seas!
Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala bakalaureuse õpingud ja teinud kaasa Rahvusteater Estonia lavastustes “Lendav hollandlane” ning “Viiuldaja katusel”.
Stepptantsu alal on Allar end korduvalt täiendanud nimekas laagris Herräng Dance Camp, kus näiteks Chester Whitmore, Joseph ja Josette Wiggan ning Thomas Waddelton oma teadmisi edastavad.