Sel aastal selgub Spotlight Challenge’i raames Eesti parim tantsija!
2019. aasta sügisel Tartus ja 2020. aasta kevadel Tallinnas toimunud Spotlight Challenge voorudest pääsesid edasi teleprojekti veebihääletusele kõige kõrgemate kohtunike punktidega hinnatud tantsijad. Veebihääletuses on vastamisi Tartu eelvooru ja Tallinna eelvooru osalejad (eraldi hääletuses). Mõlemast saavad telesaatesse 5 kõige enam meeldimisi kogunud tantsijat.

Stuudio dotE tantsijatest pääsesid veebihääletusele 4 tantsijat:

Nora Ojasaar “Always Smile” juhendaja Kertu Raja.


Tants räägib raskuste ületamisest ja asjadest vabaks laskmisest. Me saame ise olla õnnelikud, kui oleme iseendaga rahul ja oskame raskustest üle saada. Ükskõik, kui raske on, siis alati naerata ja sa näed, et elu on ikka väärt elamist.
Nora poolt saab hääletada SIIN.

Marta Johanna Kööp “Somewhere Only We Know” juhendaja Kertu Raja.


Tants räägib lootusest ja unistamisest, et kuskil on parem. See tants on on pühendatud nendele lastele, kes kahjuks peavad kogema vaesust nii Eestis kui mujal maailmas.
Marta Johanna poolt saab hääletada SIIN.

Liisi Karolin Kolk “Waiting to Dance with Somebody” juhendaja Liisa Laine.


Tants räägib ootusest ja igatsusest. Liisi ootab, et saaks kellegagi tantsida. Üksinda liikuda on tore, aga koos sõpradega veel mõnusam. Aeg muutki tiksub ja tiksub, aga sel korral ta kahjuks jääbki üksi tantsima.
Liisi Karolini poolt saab hääletada SIIN.

Herta Ing Juurmann “Tants läbi enda silmade” juhendaja Liisa Laine.


Tants on sündinud Herta enda mõtetest, mis on tema jaoks tants. Tantsides saab ta lasta mõttel minna ja kehasse voolab energia, mis tekitab alati hea tunde. Tants on Herta jaoks armastus, hingamine, emotsioon ja tunne, mis täidab tema südame positiivse tundega.
Herta Ingi poolt saab hääletada SIIN.

Veebihääletus kestab kuni 5. mai kell 16.00.

Rohkem infot uudised.tv3.ee