Meie südameasjaks on, et lapsed jätkaksid tantsimise ja aktiivse liikumisega ka kodus olles ning läbi e-õppe tunneksid ennast osana dotE tantsuperest.
Oleme tantsuõpetajatega koostanud igale grupile huvitavad ja arendavad ülesanded, et õpilased saaksid ennast läbi põnevate väljakutsete aktiivselt liigutada, ennast harida ja proovile panna. 

(dot)E-õppe ülesannete link on saadetud kõikidele lapsevanematele meilile!

Esimesest kaustas “(dot)E-õpe” leiate kõik õpetajate poolt lisatud e-õppe materjalid.
Tantsuõpetajad lisavad ülesanded hiljemalt tunni alguseks oma grupi kausta.
Grupi kaustad on nimetatud nii nagu tunniplaanis alustades põhitundidest, seejärel võistluskava grupid ja valiktunnid. Kõik kaustad on järjestatud vanuse järjekorras.
Ka kõik lapsevanemad on oodatud meie (dot)E-õppega liituma ning koos lapsega tantsutundidest osa võtma!
Õpetajate poole saab küsimustega pöörduda oma tunni ajal. 

dotE CHALLENGE ehk #dotEväljakutse

Lisaks tasub silma peal hoida ka dotE instragrammi kontol “dote_studio”, kuhu hakkame lisama erinevaid ägedaid dotE CHALLENGEID ehk väljakutseid. Väljakutsete vastuvõtmisel märkige ära dotE konto ning kasutage hashtagi #dotEväljakutse. Kõik väljakutsetega seotud ülesanded lisame ka meie e-õppe programmi kausta “(dot)E-õppe challenge”. Nii saavad kõik väljakutsest osa võtta. Vahvaid pilte ja videosid saab lisada väljakutse kausta või saata meilile tants@dote.ee.

Juba esimene väljakutse on ka üleval ja stardib HOMME, viska pilk peale 🙂

Ootame, et jagaksite meiega ka vahvaid pilte ja videosid (dot)E-õppest. Õpetajatele võib saata vahvaid videotervitusi, igatseme oma tantsulapsi väga ja meil on väga kahju, et tantsusaalis lastega kohtuda ei saa.

Märkides sotsiaalmeedia postitustes ära dotE kasutajakonto ja kasutades hashtagi #dotEõpe saame ka meie teie toredate (dot)E-õppe tegemistele kaasa elada.