Taaskasutusmoeshow on dotE õppeaasta üks suurematest ja erilisematest ühisüritustest, millest saavad osa KÕIK dotE tantsijad – nii suured kui väikesed. Tantsu- ja vabaajakeskus dotE korraldab 6ndat aastat järjest kogupereüritust dotE taaskasutusteemaline MOESHOW.

dotE pakub igal aastal välja uue, sel ajal aktuaalse ja olulise keskkonnateema, millest üritusel räägime. Lapsed üksi või vanema abiga valmistavad taaskasutatavatest materjalidest kostüümid, lapsed esinevad MODELLIDENA moelaval, esitades dotEs õpitud lavalist liikumist, esinemiste vahel on dotE noorte valmistatud temaatilised ning informatiivsed vaheklipid.

On põnevat ise-tegemist, mõnusat lavanärvi catwalk’il kostüümi näidates, uusi teadmisi ja lõppkokkuvõttes rohkem ÕNNELIKKE, loodusest ja meid ümbritseva suhtes hoolivamaid ja targemaid LAPSI 🙂

KOSTÜÜMI, milles teie tütar laval särada saab, palume teha erinevatest taaskasutatavatest materjalidest- paber, ajalehed, kilekotid, erinevad pakendid, paberirullide ja kommikarpide sisud jne
Võtke asja loominguliselt ja stressivabal ning olge loomisel mängulised ja avatud! Kõik, minimalismist kuni grandioossete suurteosteni on oodatud!
Tähtis on osavõtt, mitte naabrist parem kostüüm 🙂

a3-taaskasutus2017