Tunniplaan 2023/2024 ja registreerimise info 20. augustil!
Õppemaks
Info tulekul 20. august 2023.
Registreerimine dotE tantsuõppesse
Õppekorraldus
Põhikiri
Arengueesmärgid
Arengueesmärgid on dotE treeningkava aluseks ja need annavad ka lastele ja lapsevanematele selge arusaama, milliseid tulemusi treeningutelt oodata ning mida ja miks trennis tehakse. Igal vanuserühmal on üheks hooajaks 3 – 5 arengueesmärki. Eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja -valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega. Grupi arengueesmärgid saadab treener oma grupi lapsevanematele e-maili teel.
Kontseptsioon
dotE on treeningute pakkumiseks välja arendanud kontseptsiooni, mis põhineb järgmistel printsiipidel.
Klassikaline põhi ja kaasaegne väljund
dotE pakub tantsutreeninguid, mille eesmärk on anda tantsijale tugev põhi klassikalistel elementidel baseeruvate treeningute kaudu ning rakendada seda kaasaegsete tantsudena.
Lisaks 2 x nädalas toimuvatele põhitreeningutele on dotE tantsijatel võimalik/soovituslik valida vastavalt oma soovile lisaks üks või mitu valiktreeningut.
Eakohaste arengueesmärkide süsteem
Arengueesmärgid on dotE treeningkava aluseks ja need annavad ka lastele ja lapsevanematele selge arusaama, milliseid tulemusi treeningutelt oodata ning mida ja miks trennis tehakse. Igal vanuserühmal on üheks hooajaks 5 arengueesmärki. Eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, keha- hoiaku ja -valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.
AASTAKAVA
August
September
Oktoober
November
Detsember
Jaanuar
Veebruar
Märts
Aprill
Mai
Juuni
Juuli
August
September
Õpetajad
Kati Ly Koit

Kati seisab selle eest, et kõikide vanusegruppide arengueesmärgid saaksid täidetud ja erinevad tantsuteemad leiaksid põnevalt käsitlust läbi eriürituste ja ühiste ettevõtmiste.
Kati Ly on oma tantsijateed alustanud showgrupis “Vikerkaar” ning sealt edasi töötanud tantsija, koreograafi ja kostüümikunstnikuna erinevate projektide raames.
Laste tantsuõpetajana hindab ta, et lapsed saaks igast trennist positiivse emotsiooni. Kati peab oluliseks lastes positiivse liikumisharjumuse loomist ja lähtub oma tundides põhimõttest- õppida mängides ja mängida õppides.
Kati Ly hindab terviklikkust- oma koreograafiates peab ta oluliseks, et tantsus oleks nii emotsiooni, lugu kui ka visuaalset efekti.
Mõned saavutused:
Kuldne Karikas 2018 show kavad (noored 1) 1. koht, tants ,, Sada, sata, simts”
Koolitants 2018 showtants 4.-7. klass, nominent, tants ,, Sada, sata, simts”
Best Show Choreographers Competition 2018 juniors urban nomination 3. koht
Kätlin Raja

Kätlini kõige hingelähedasemaks stiiliks on contemporary, jazz, kaasaegne- ja showtants. Ta on koolitanud end mitmetel workshopidel – disco, jazz, street, hiphop.
Tantsutundides on Kätlini jaoks oluline, et õpilased saaksid igast tunnist alati midagi uut ja huvitavat enda jaoks õppida ja et tunnid oleksid tantsijale väljakutsuvad ja mitmekesised.
Mõned saavutused:
Kuldne Karikas 2018 loovtants, lapsed, 2.koht ,,Kui aega oli veel mängimiseks…”
Kuldne Karikas 2017 lapsed 3.koht
Kuldne Karikas 2017 juniorid 2.koht
Kuldne Karikas 2017 täiskasvanud 1.koht
Kuldne karikas 2016 Täiskasvanud jazz soolo 3. koht
Liisa Laine

Ta on õppinud aasta Rootsis Stocholmi Balletiakadeemias Streetline kursusel ning Eestis lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna kaasaegse tantsu suunal. Käinud paljudel workshopidel ja festivalidel nii Eestis kui välismaal ning saanud mitmekülgse liikumis- ja teadmiste pagasi.
Südamelähedaseks stiilideks on jazztants segatuna tänavatantsuga, broadway jazz ning eesti tants kaasaegses võtmes.
Ta peab oluliseks tantsija füüsilist võimekust, hindab tugevat tehnikat ja väärtustab mõtlevat ning teadlikku tantsijat. Lisaks peab tähtsaks mitmekülgsust ja avatust ning seab olulisele kohale noore enda loovuse.
Hetkel annab Liisa tantsutunde mitmetes tantsustuudiotes ja -koolides, samuti on seotud erinevate tantsutruppide ning –projektidega.
Liisa on hetkel nii tantsuõpetaja, koreograaf, lavastaja kui ka tantsija.
Liisale meeldib tsiteerida Martha Grahamit: „Suurepärased tantsijad ei ole suurepärased oma tehnika tõttu, nad on suurepärased oma kire tõttu“.
Sellest lähtub ta oma treeningutes ning armastab kõike, mis teeb tantsust tantsu.
Mõned saavutused:
Koolitants 2018 kaasaegne jazz 4.-7. klass, laureaat tants ,, Metsasosinad”
Best Show Choreographers Competition 2018 juniors stage nomination 2. koht
Gertrud Kuusmaa

Ta on õppinud aasta Tallinna Ülikoolis koreograafiat, 5 aastat Audenteses akrobaatikat ning arendanud ennast erinevatel workshoppidel, koolitustel, osalenud projektides ning võistlustel.
Põhilisteks stiilideks on Gertrudil kaasaegne ja lyrical jazz. Selle kõrvalt on ta õppinud ka tänavatantsu, balletti ning rahvatantsu.
Gertrud peab oluliseks õpilase tehnilist ja füüsilist võimekust ning suunab neid olema loominguline ja avatud uutele väljakutsetele.
Mõned saavutused:
Happy Dancers Baltic Cup jazz duo 1. koht
Kuldne Karikas 2019 jazz stiili valdamise eripreemia
Esinemine vabariigi aastapäeva vastuvõtu kontserdil 2019. aastal
Tantsuvõistlus Spotlight Challenge 2018 lyrical jazz duo 1. koht
Kuldne Karikas 2018 jazz performance trio 1. koht
Tantsuvõistlus Spotlight Challenge 2017 lyrical jazz duo 1. koht
Kertu Raja

9-aastaselt alustas ta treeninguid Terje Treimanni Tantsustuudio Carina rühmas, kus kasvas tal tõsisem huvi tantsutehnika ja tantsimise vastu üldiselt. 16-aastaselt liitus Kertu Kristin Pukka ja Eneli Rüütli showgrupiga Unique Act ning sealt alates on ta üles astunud nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel lavadel, seriaalides ja filmides. Hetkel õpib Kertu Tallinna Ülikoolis pedagoogikat.
Praeguseks on Kertust saanud vabakutseline koreograaf, töötades erinevates stuudiodes/ koolides. Kertu stiilideks on jazz, Broadway jazz ja kaasaegne tants. Kõige enam lähtub Kertu muusikast ning selle harmooniast ja õpetab lapsi kuulama ja kuulma muusika sõnumit. Tantsutehnikat peab ta samuti väga oluliseks, seega üritab ta enda õpilastele alati edasi anda klassikalise tantsu aluseid. Õpilastes hindab Kertu loovust ja iseseisvat mõtlemist ning töökust.
Saavutused:
Aastal 2011 pälvis Kertu Ülevabariigilise Noorte muusikateatrite „Noor koreograafi“ tiitli, aastal 2012 pärjati Kertu „Noore Kultuuritegija“ tiitliga. 2016.a. pärjati Kertu “Miss Talent” tiitliga Hiinas. 2017. aasta sügusel esilinastus Kertul esimene tantsufilm “Teekond Tundmatusse”. 2018. aastal sai Kertu tantsufestivalil “Kuldne Karikas” II koha täiskasvanute show-tantsu soolo kategoorias ja laste loovtants saavutas 2.koha tantsuga ,,Kui aega oli veel mängimiseks…”
Tema õpilased on võitnud mitmetel võistlustel auhinnalisi kohti ja selle üle on ta väga uhke!
Kertu põhimotoks on: „The greatest thing you’ll ever learn is just to love and be loved in return.“ Toulouse-Lautrec (“Suurim asi, mida elus õppida on armastada ja olla armastatud”)
Kristi Veskimäe

6. klassis hakkas Kristit huvitama rohkem tänavatants ning liikus järgmised aastad erinevates tantsustuudiotes Ahto Pääsiku juhendamisel. Peatudes Carolina Tantsustuudios avanes võimalus kokku puutuda paljude erinevate tantsustiilide(jazz, ragga, girlie,vogue, street, hip-hop jne) ja koreograafidega. Õpetajatööd alustas ta 2011. aastal, poiste Hip-Hop juhendamisega, olles 15-aastane. Kristi on end arendanud erinevates tantsustuudiotes nii tantsijana kui ka koreograafina. Põhirõhk Kristi tundides on tantsija õppimisvõime arendamisel, lavalisel väljendusel (feeling) ja muusika kuulamisel.
Mõned saavutused :
Mitmekordne EDO ja Kuldne Karikas Täiskasvanute Hip-Hop Soolo kuldmedalist ja medalist.
Kuldne Karikas 2017/18 Täiskasvanute Hip-Hop Duo, 1. Koht
Kuldne Karikas 2017/18 Kavad Täiskasvanud Tänavatants, 1. Koht
Kuldne Karikas 2017/18 Kavad Noored 1 Tänavatants, 3. Koht
EDO Hip-Hop Small Group 2017/18 Noored 2, 4. Koht
Tuld Andvad Jalad 2017/18 Kavad Noored 1, 1. Koht
Tuld Andvad Jalad 2017/18 Kavad Noored 2, 1. Koht
Maria Kull

Maria on 14 aastat tegelenud iluvõimlemisega. Ta on endale töö eesmärgiks võtnud väikestele edasi anda oma kogemused ja pagas ning teha seda, mis on mind terve elu enim köitnud, olla treener- õpetada, kasvatada.
Katre Sabbal

Katre on vabakutseline tantsija, koreograaf ning tantsuõpetaja. Ta on terve oma elu olen tegelenud liikumisega, kolme aastaselt alustas iluvõimlemisega, 2014. aastal lõpetas Tallinna Balletikooli, 2017. aastal Tallinna Ülikooli koreograafia eriala bakalaureuse õppe ja 2019. aastal lõpetas koreograafia eriala magistri õppe. Katrele meeldivad väljakutsed ning ennast täiendada. Õpetamine ei ole tema jaoks lihtsalt omandatud teadmiste edasi andmine, vaid dialoog õpilastega. Oma tundides keskendub Katre täpsusele, et aidata õpilasi klassikalise balleti tehnika arendamisel ja läbi õpilaskeskse lähenemise. Tema tundides on õpilane esikohal!